Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Competitie 2018 beslist na een ochtendje “torrenpikken” aan de Molshoek

terug naar overzicht

Donderdag, 8 november 2018

Verslag 16e wedstrijd Voornse kanaal, Molshoek.

Opnieuw naar de Molshoek waar er door uw commissie weer een net parcours op ruime afstand van elkaar was uitgezet. Met de wetenschap dat de dagen voorafgaand aan onze wedstrijddag er niet best was gevangen kozen bijna alle deelnemers voor de stok om achter de voorn aan te jagen. En laat die het nou totaal afweten dit keer …….. We zijn gewend dat de eerste in november heel vaak een beetje lastige wedstrijd is (kijk de uitslagen in het verleden maar na) maar dit keer was de start wel heel erg traag. Velen moesten toch even wachten op de eerste aanbeten en wanneer ze er waren was het plukje vis (heel veel roofblei, mini winde en baarsjes. Je kan er zo een aquarium mee vullen) ook soms weer net zo snel weg. Uiteindelijk ging met het verstrijken van de tijd de vis toch iets actiever aan de gang en konden links en rechts aantallen gemaakt worden. Dat laatste was echt noodzakelijk want het formaat vis liet zeer te wensen over maar helaas is dat dan maar zo. Gewoon accepteren en vooral doorvissen. 

In vak A was het op kantnummer 2 Wim Langstraat die zijn titel veiligstelde door vanaf de start in de vis te zitten en met 1.7 kilo ruim het vak won. Wim is niet meer in te halen en is de nieuwe verenigingskampioen en de opvolger van zijn oude pupil Patrick Vroegh. Wim gefeliciteerd! Veel trager ging het van start bij Theo Bakker die op kantnummer 4 uiteindelijk toch goed was voor 1.1 kilo aan klein spul en zo 2 punten scoorde en hiermee zijn podiumplaats veilig stelde. 

In vak B was het van hetzelfde laken een pak. Alleen kleine vis en ook hier was de feeder totaal kansloos. Alhoewel ….. 1 brasem had voldoende geweest. Een beetje apart zaten Hans en Piet Z. bij elkaar net voorbij de slaper op 10. Deze positie pakte voor Hans niet ongunstig uit en Hans wist met 1.1 kilo op 11 zijn vak te winnen en alles op 6 deeltjes bij elkaar gepeuterd. Hans stelde met dit resultaat, bleek na afloop, zijn podiumplaats nagenoeg veilig zodat er sprake is van een soort Vorentscheidung. De kampioen en het podium is bekend alleen de volgorde van 2 en 3 kan nog wisselen. Ach lekker belangrijk ……. Het gaat tenslotte in ons cluppie om de lol en de gezelligheid aan de waterkant. En die lol en gezelligheid beleven we al jaren met onze pantoffelman John de Neef die vandaag eens even uitpakte. Niet op zijn geliefde kantnummer 11 maar op 9 (net voor de slaper) viste John zich met, schrik niet, ruim 5 ons vis naar een welverdiende 2. Dat u het maar even weet …….