Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vis laat het behoorlijk afweten aan de Oude Veerdam.

terug naar overzicht

Woensdag, 4 juli 2018

Verslag 7e wedstrijd Bernisse, Oude Veerdam.

Na 2 eerdere zeer succesvolle dagen opnieuw naar de Oude Veerdam, we hadden er allemaal wel weer zin in! Voorafgaand aan de wedstrijd waren er geen vangstberichten bekend dus iedereen was erg nieuwsgierig hoe de visserij zou uitpakken. Nou, daar kunnen we dus kort over zijn. De grove vis (de platten) lieten het op grote delen van het parcours compleet afweten. Dat is natuurlijk niets nieuws voor de Bernisse in de zomermaandan maar toch niet dat waar we op hadden gerekend gezien de resultaten in de eerdere wedstrijden. Wel weer aardig …… twee bevers die op hun gemak vrolijk door de Bernisse zwemmen. Het is nog even wachten op een beverburcht … 
 
In vak A was er op de kop (hoe loot hij dat toch weer) winst voor Wim Langstraat die na het stoppen met azen van de Abramis Brama gewoon de stok pakte en overschakelde op voorn. Met ruim 7 kilo een drukke bedoeling voor Wim. Buurman Hans (Pensionado) van der Torre bleef volharden met de feeder en wist met 3.2 kilo een tweetje te scoren. Hans had zich gestoken in een fraai T-shirt met een opdruk over werken en vissen (dat eerste is voor mensen die niet kunnen vissen) want is deze week officieel gestopt met werken. Niet officieel en uit een zeer betrouwbare bron is dat waarschijnlijk al jaren geleden gebeurt dat gaan we hier niet verder verklappen natuurlijk 😊. 

In het B-vak pakte Piet Zevenbergen het staartnummer en hoe het zit, zit het. Met 17 kilo had Piet alleen meer dan het hele B vak bij elkaar. Prima ochtend dus voor Piet(je) met onder het wegen nog wel de gortdroge conclusie van pantoffel Johnny dat Jules de Korte op dat nummer waarschijnlijk ook had gewonnen. Op de kop tegen de brug viste “Appie” Kannegieter zich naar een 2 met iets meer dan 2.5 kilo. Die gaat er aan komen!! Let naar op.