Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

DE JEUGDCOMPETITIE: WIE HELPT ONS DEZE DOOR TE LATEN GAAN IN 2019???

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 oktober 2018

NOODKREET: WE HEBBEN NIEUWE VRIJWILLIGERS NODIG! ANDERS VOLGEND GEEN JEUGDCOMPETITIE EN DAMESWEDSTRIJD MEER MOGELIJK. WIE NEEMT HET STOKJE OVER..??

Noodkreet:
Na zo`n 25 jaar organiseren van jeugdviswedstrijden en damesviswedstrijden hebben wij als jeugdcommissie te kennen gegeven er alle 3 eind van dit jaarmee te gaan stoppen. Graag zouden wij het stokje willen overdragen aan een nieuw te vormen jeugdcommissie maar tot op heden heeft nog niemand gereageerd om dit te willen doen. Indien er voor volgend jaar toch mensen besluiten om dit te doen willen wij nog wel een extra jaartje helpen om te assisteren en kennis over te dragen. Wanneer er niemand bereid gevonden wordt om onze jeugdcommissie op te volgen zullen er volgend jaar geen jeugd- en dameswedstrijden georganiseerd kunnen worden en zullen vele kinderen teleurgesteld zijn. 

En kinderen zijn tenslotte onze toekomst !!!!


De jeugdcommissie:
Ron en Lian Arkesteijn
Wim Langstraat