Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vaste stokken beslissend aan het Voornse kanaal.

terug naar overzicht

Maandag, 17 september 2018

Verslag 12e wedstrijd Voornse kanaal, steiger 31 – 61.


Einde van het seizoen is reeds een beetje in beeld en dus wordt het vizier weer langzaam op het Voornse kanaal gericht. Ditmaal, eigenlijk gebruikelijk in deze periode van het jaar, naar de steigers 31 tot en met 61 en zoals gewoonlijk had de commissie de kantnummers weer om en om uitgezet. Volop ruimte voor iedereen dus om eens lekker een zaterdagochtend te vissen. Voorafgaand aan de wedstrijd waren de vangstberichten slechts summier en het zou niet heel best zijn. Een deel van het gebruikte parcours was volgens de overleveringen de hele week bevist door onze Engelse vrienden die een niet geringe hoeveelheid aan eten en ander lekkers in het kanaal hadden gemieterd. Gewoon vissen en dan maar zien dus was het devies. En aan allen de keus ….. pakken we de stok, of toch de feeder, vissen we kort, vissen we lang. Valt niet mee natuurlijk in wedstrijdland ……

In vak A was het Theo Bakker op 4 met 5 deeltjes die vanaf de start direct vis ging vangen en vrij vlot de eerste brasem kon landen. Door het bijschieten van casters wilden de roofbleitjes en windes ook wel een hapje meesmullen dus moest Theo zich door die wolk aan kleine vis heen vissen. Bijschieten betekende roofblei , niet schieten betekende voorn weg. Was dus schipperen met uiteindelijk even 4 kilo toch een prima ochtend. Een twee was er voor Piet Barendregt die vissend op de kop de vis niet echt aan de gang kreeg op zijn vaste hengel maar evengoed een bonusbrasem haakte met de feeder om zo tegen de 3 kilo te eindigen. 

In vak B was het Wim Langstraat die de vis opnieuw geweldig aan de gang had. Op de kop vissend met de stok (kort) was er volop voorn en gelukkig voor Wim veel minder roofblei waardoor hij een fraai gewicht op kon gaan bouwen. Tussendoor nog even snel twee brasems met de feeder maakte een gewicht van bijna 10 kilo. Weer knap gevist door de penningmeester. Een 2 voor Hansie Hansie van der Torre die sinds zijn pensionering met de week sterker gaat vissen. Geen idee wat de link is ….. Met zijn kantnummer (kopnummer op 12) was natuurlijk ook niets mis en dit hielp Hans aan een gewicht van bijna 6 kilo voorn. Lekker vissen dus in het B-vak met kopnummers eindigend op 1 en 2 (what’s new?).