Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Magere slotdag aan de Molshoek.

terug naar overzicht

Vrijdag, 7 december 2018

Verslag 18e wedstrijd Voornse kanaal, Molshoek.

Voor de allerlaatste maal dit jaar opnieuw naar de Molshoek waar uw commissie weer gebruik kon maken van de reeds aanwezige kantnummers, opnieuw lekker makkelijk dus! Een fraai parcours op ruime afstand van elkaar maar helaas weer heel erg matig vis.
Het loten was net als wel vaker het geval deze zaterdag echter wel wat bepalend in met name het A vak. In B was het juist weer midden in het vak te doen. In alle gevallen viel het in ieder geval niet mee om wat leuks van de slotdag te malen. De slotdag alweer terwijl we ons alle nog goed de start kunnen herinneren ….. zo zit je aan het Spui voor de opening en zo ben je weer doende met de laatste wedstrijd van dit seizoen. De inkopper …. Tijd gaat snel als je lol hebt.

In vak A was het op kantnummer 1 Wim Langstraat die tegen de woonboot het kopnummer 1 verzilverde met 691 gram en een 1. Voorn, baarsjes, winde roofblei … alles was op zijn stek voor handen. Een 2 met precies 376 gram was er voor zijn buurman John de Neef (a.k.a. de Pantoffelman) die langzaam in de rangschikking naar boven sloop (zou er een link met die toffels zijn?) en dik tevreden zijn zoveelste seizoen afsloot.

In vak B won good old Ed Verbaas op 8 waar hij direct een maatse voorn ving maar tot de conclusie moest komen dat deze zeer waarschijnlijk ernstig verdwaald moet zijn geweest. Geen fatsoenlijke vis meer gevangen en met enkele baarsjes als bonus kwam Ed uit op 225 gram. Op 7 viste Theo Bakker naast Ed zich naar 202 gram baarsjes. Net als in het rest van het vak was de voorn totaal niet geïnteresseerd in al dat lekkers (want we geloven niet dat ze weg zijn). En dat hebben wij dan weer …. 😊.

Na afloop rap naar de kachel voor een zeer gezellig samenzijn in Restaurant Aquarius dat ons weer zeer gastvrij heeft ontvangen. Zelfs Klaas mocht naar binnen …..

Afsluitend …

Het zit er weer op. Alle materialen schoon en droog maken en netjes opbergen al zullen enkele enthousiastelingen vast nog een keer de waterkant opzoeken. Rangen en standen zijn elders op onze site te vinden.

Dank aan alle deelnemers voor jullie aanwezigheid en een seizoen lang gezelligheid!
Dank aan Jan Zevenbergen voor de schaduwcontroles.
Dank aan alle schrijfhulpen, supporters en andere hulptroepen.

Zo maar wat getallen en feitjes van een jaar ……
193 deelnemers
18 wedstrijddagen
3 deelnemers visten ze alle 18!
791 kilo en 114 gram … da’s 300 kilo meer dan in 2017!!
4099 gram gemiddeld

Rode lantaarn ….. Albert Kannegieter
Ons Genoegen trofee …. Wim Langstraat
Kiloknaller ….. Hans van der Torre

Kampioen …. Wim Langstraat
2e Theo Bakker
3e Hans van der Torre

Meest gemiddelde visser op gewicht Piet Barendregt
Laagste daggewicht 1914 gram aan het Voornse kanaal op 1 december
Hoogste daggewicht 136219 gram op 19 mei aan de Bernisse
Topwater Bernisse met 383608 gram in 5 wedstrijden

Volgende wedstrijd:
6 april 2019, Voornse Kanaal, Molshoek.
Verzamelen omstreeks 07:00 uur.

We hopen jullie allemaal weer met evenveel plezier en enthousiasme terug te zien. Wij doen ons best er weer een gezellig seizoen van te maken.

Tot dan!

Uw wedstrijdcommissie.