Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

VISVERBOD WATER AAN BIERTSEDIJK

terug naar overzicht

Zondag, 3 maart 2019

VISVERBOD WATER AAN BIERTSEDIJK

Na eerdere berichtgeving en vooral onduidelijkheid in de situatie is er opnieuw overleg geweest tussen H.S.V. Ons Genoegen en Federatie Zuid West Nederland. Hieruit is gebleken dat Staatsbosbeheer meent dat er een visverbod is voor de watergang direct aan de Biertsedijk net voor Roompot Zuydland Buiten tussen Molendijk en Nieuwe Veerdam en treed verbaliserend op wanneer hier vissers worden aangetroffen. Dit stukje Bernisse is ook zo opgenomen in de Visplanner van SVNL (lees; als NIET bevisbaar in de lijst!).

Uw vereniging is van mening dat de betreffende waterpartij behoort bij het Federatieve waterarsenaal en het huidige situatie zeer onlogisch en onduidelijk is maar schikt zich in de huidige situatie. Zij blijft echter in contact met de Federatie en Staatsbosbeheer om dit voor iedereen helder te krijgen en bij voorkeur in de nabije toekomst mogelijk weer open te stellen voor bevissing.

Tot aan dat moment is om een bekeuring te voorkomen de boodschap: NIET VISSEN!!